Ubytování

Našim hostům nabízíme ubytování v Předzámčí, kde najdou jak luxusní pokoje a apartmány s terasou, tak ubytování turistického typu. V Předzámčí jsme vybudovali multifunkční sál Konírna, který je vhodným prostorem pro konání svateb, firemních večírků či školení. Sál přímo sousedí s EFI Hostincem Konírna a je možné využít i přilehlou terasu s posezením či venkovní party stan až pro 50 lidí.

V nově zrekonstruované budově bývalé hájenky a stodoly, které jsme nazvali Podzámčí, nabízíme 11 stylově zařízených apartmánů pro 2-4 osoby, společenskou místnost s výčepem a krbem, plně vybavenou kuchyň a dále luxusní wellness s krásnou odpočívárnou, finskou saunou, či vyhřívaným venkovním bazénem s terasami pro letní slunění a podzimní otužování. Podzámčí si můžete pronajmout také jako celý objekt s příslušným zázemím pro gastronomii a relaxaci.

ubytování v podzámčí

LUXUSNÍ UBYTOVÁNÍ V PODZÁMČÍ

V roce 2023 jsme rozsáhlou rekonstrukcí objektů bývalé stodoly a hájenky vytvořili v zámeckém areálu samostatný objekt Podzámčí zámku Račice Najdete zde celkem 11 stylových, masivním nábytkem vybavených apartmánů a studií. Apartmány i studia jsou vybaveny kuchyňským koutem s indukční varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí s mrazákem. Samozřejmostí je velkoplošná TV, Wifi a klimatizace. V objektu je hostům k dispozici společenská místnost s posezením u krbu, se samoobslužným barem a výčepním zařízením. Občerstvení ke konzumaci v této EFI Krčmě si můžete připravit v přilehlé kuchyňce se zázemím.

Zobrazit pokoje v podzámčí

LUXUSNÍ UBYTOVÁNÍ V PŘEDZÁMČÍ

V předzámčí najdete 4 nové luxusní dvoulůžkové apartmány typu Superior Diamond a 5 pokojů typu Deluxe Diamond, všechny vybavené nábytkem z bukového masivu. V apartmánech Superior Diamond je samostatná ložnice s manželskou postelí a plně vybavená kuchyň s jídelním stolem s posezením. Ke třem apartmánům náleží velká soukromá terasa s posezením a výhledem do lesoparku. Čtvrtý apartmán má sklípek s kuchyňským koutem.

Jeden z pokojů typu Deluxe Diamond je jednolůžkový, ostatní čtyři dvoulůžkové. Ve dvoulůžkových pokojích je manželská postel, šatní skříň, TV a koupelnou v designu retro de luxe. Hosté pokojů Deluxe Diamond mohou využít místnost s posezením pro 8 osob, jejíž součástí je plně vybavená kuchyňská linka.

Zobrazit pokoje v předzámčí

ubytování v předzámčí
ubytování turistického typu

UBYTOVÁNÍ TURISTICKÉHO TYPU V PŘEDZÁMČÍ

V budově Předzámčí najdete ubytování turistického typu za příznivé ceny. 

Můžete využítapartmán typu Classic pro 2 nebo pro 4 osoby s kuchyňským koutem. Zvolit můžete také dvoulůžkový pokojClassic s vlastním sociálním zařízením, a pokoje typu Tourist pro 3 nebo pro 4 osoby se společným sociálním zařízením. Hosté všech těchto pokojů mohou využívat sdílené kuchyňky.

Zobrazit pokoje v předzámčí