wellness

Vážení hosté, wellness – saunovací sezóna na Zámku Račice skončila 1. května 2024.
Děkujeme Vám za Vaši přízeň v letošní sezóně a budeme se na Vás opět těšit na podzim.
Bazén je nadále v provozu pro všechny naše ubytované hosty zdarma.

 

Voucher - wellness - Zámek Račice
Dopřejte svým blízkým zasloužený relax v nově otevřeném nádherném wellness v Podzámčí Zámku Račice nedaleko Brna. Najdete zde luxusní wellness s finskou saunou, krásně útulnou odpočívárnou a vyhřívaný venkovní bazén. V rámci voucheru bude pro vás připraven ručníkový servis, pitný režim. Koupit

 

Zrelaxujte tělo i duši ve wellness v Podzámčí Zámku Račice.
Užijte si odpočinek, který Vaše tělo potřebuje a navštivte oázu klidu s přáteli či drahou polovičkou.

Cena: 250 Kč / 2 hodiny
Možnost pronájmu celého wellness pro skupiny (1-8 osob): 2000 Kč / 2 hodiny
 

V ceně zapůjčení županu a prostěradla.

Provozní doba wellness:
Po: 16:00  – 21:30

Út-So: 10:00 – 21:30
Ne 10:00 – 18:00

 

Zámecké wellness - bazén

WELLNESS V PODZÁMČÍ

Hledáte místo, kde si můžete odpočinout od každodenního shonu a stresu? Chcete si dopřát relaxaci pro tělo i duši v krásném novém prostředí? Pak je pro vás ideálním tipem naše wellness v Podzámčí Zámku Račice nedaleko Brna.

V našem luxusním wellness se můžete těšit na finskou saunu, luxusní odpočívárnu či vyhřívaný bazén s terasou. Přijďte si užít víkend na zámku, který nabízí nespočet způsobů regenerace a omlazení nejen duše.

FINSKÁ SAUNA

Finská sauna ve wellness v Podzámčí Zámku Račice je skvělým způsobem, jak si odpočinout po náročném dni, pracovním týdnu či tůře. V naší sauně Vám fázi zahřívání zpříjemní decentní uklidňující osvětlení.

Finskou saunu si můžete užít sami, s přáteli, s rodinou nebo s někým milovaným. Je to skvělý způsob, jak si odpočinout od každodenního shonu a pečovat o své zdraví, krásu, ale i lásku. Neváhejte a rezervujte si svůj termín ještě dnes! 

zámek račice - finská sauna
zámek račice - odpočívárna

LUXUSNÍ ODPOČÍVÁRNA

Nejdůležitějším prvkem celého saunování je odpočinek. Během jednotlivých cyklů, a v prvních chvílích po saunování může být tělo unavené, proto je třeba ho nechat chvíli odpočinout. Jistě oceníte ergonimická lehátka a křesla, které doplní příjemnou a klidnou atmosféru a vy si tak můžete dopřát klidu, maximálního pohodlí a nerušeně relaxovat.

VYHŘÍVANÝ BAZÉN V PŘÍRODĚ

Vyhřívaný bazén je skvělým místem pro hosty, kteří hledají relaxaci, zábavu a zároveň pro ty, kteří chtějí zlepšit své zdraví a pohodu. V zimních měsících můžete kombinovat pobyt v teplé vodě s otužováním v okolí bazénu, což podpoří váši obranyschopnost.

Naopak v letních měsících se přilehlá terasa s lehátky úplně vybízí k opalování. Každého jistě uchvátí i nádherný výhled na zámek, okolní budovy a krásu přírody. 

zámek račice - vyhřívaný bazén

CENÍK WELLNESS

Pro více informací volejte na 515 555 549 nebo nám napište na info@zamekracice.cz.

Jednotlivec 250 Kč / 2 hod.
Pronájem celého wellness (1-8 osob)  2000 Kč / 2 hod.

Ceny jsou uvedeny včetně 12 % DPH.