EFI Hostinec Konírna

Zámecká restaurace EFI Hostinec Konírna je zaměřena na poctivou českou kuchyni s využitím lokálních surovin a ohledem na sezónnost. Českou klasiku jsme pro vás zpestřili i nabídkou čerstvých pizz přímo z pece.

zámek račice - Zámecká snídaně

SNÍDANĚ

Snídaně nabízíme hostům formou švédských stolů v prostoru Konírny nebo individuální nabídkou ve snídaňových krabičkových denně v čase 7:30 – 10:00. Najdete zde čerstvé (tmavé, světlé i sladké) pečivo , máslo, marmeládu, ovoce a zeleninu, jogurt, sýr, šunku, řemeslné uzeniny z naší udírny, cereálie, oříškové a sušené plody, vejce z domácích chovů, dále pak kávu, čaj, vodu, džusy.

Snídani si můžete rezervovat přímo s ubytováním či doobjednat na baru EFI Hostince Konírna.

NABÍDKA JÍDEL

Denně se můžete těšit na lahodnou českou klasiku připravovanou podle tradičních receptur našich babiček, ale třeba i  na naše domácí uzené maso či klobásky, „signature“ račí polévku,  pizzu přímo z pece nebo chuťovky k pivu, jako je tlačenka, paštika, utopenec nebo nakládané sýry.

 

zámecká gastronomie

 

EFI Hostinec Konírna - bar

NABÍDKA NÁPOJŮ 

Ve zcela novém EFI Hostinci Konírna v prostorách Předzámčí můžete využít vnitřního i venkovního posezení a občerstvit se z nabídky našeho baru. Zakoupíte zde čepované řemeslné pivo z vlastního EFI Pivovaru, naše domácí točené limonády EFI Beaer Lemonade, zámeckou edici vín, nealko nápoje, kávu, zmrzlinu a drobné pochutiny. Naše řemeslné pivo a limo máme připravené také ve lahvích (skle či PET), které si můžete zakoupit s sebou

SÁL KONÍRNA 

V nově zrekonstruovaném Předzámčí jsme vybudovali multifunkční sál Konírna, který je vhodným prostorem pro konání svateb, firemních večírků či školení. Sál přímo sousedí s EFI Hostincem Konírna a je možné využít i přilehlou terasu s posezením či venkovní party stan až pro 50 lidí.

Sál disponuje zázemím, inventářem a multimediální TV obrazovkou s úhlopříčkou 2,5 m.

Pro Vaši firemní akci, školení či svatbu rádi zajistíme i catering, který připravuje profesionální tým kuchařů z našeho brněnského EFI SPA Hotelu**** Superior & Pivovar.

Sál Konírna - oslavy