EFI Hostinec Konírna

Vážení hosté, EFI Hostinec Konírna vč. recepce je opět v místě na které jste byli zvyklí z letní sezóny.
Těšíme se na Vaši návštěvu. Tým Zámku Račice.

STŘÍBRO EFI Dvanáctky
EFI Dvanáctka - zlato EFI výčepů, dvojnásobné stříbro na mezinárodní úrovni. Ochutnat ji můžete v našich EFI Hostincích nejen v Brně, ale i v Račicích-Pístovicích na Zámku Račice.  Více informací

Zámecká restaurace EFI Hostinec Konírna je zaměřena na poctivou českou kuchyni s využitím lokálních surovin a ohledem na sezónnost. Českou klasiku jsme pro vás zpestřili i nabídkou čerstvých pizz přímo z pece.

 

zámek račice - Zámecká snídaně

SNÍDANĚ

Snídaně nabízíme hostům formou švédských stolů v prostoru Konírny nebo individuální nabídkou ve snídaňových krabičkových denně v čase 7:30 – 10:00. Najdete zde čerstvé (tmavé, světlé i sladké) pečivo , máslo, marmeládu, ovoce a zeleninu, jogurt, sýr, šunku, řemeslné uzeniny z naší udírny, cereálie, oříškové a sušené plody, vejce z domácích chovů, dále pak kávu, čaj, vodu, džusy.

Snídani si můžete rezervovat přímo s ubytováním či doobjednat na baru EFI Hostince Konírna.

NABÍDKA JÍDEL

Denně se můžete těšit na lahodnou českou klasiku připravovanou podle tradičních receptur našich babiček, ale třeba i  na naše domácí uzené maso či klobásky, „signature“ račí polévku,  pizzu přímo z pece nebo chuťovky k pivu, jako je tlačenka, paštika, utopenec nebo nakládané sýry.

OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí 10:00 – 22:00*
Úterý až sobota 10:00 – 22:00*
Neděle 10:00 – 18:00**

*(kuchyně podává jídla do 21:00)
**(kuchyně podává jídla do 17:30)

 

zámecká gastronomie

 

EFI Hostinec Konírna - bar

NABÍDKA NÁPOJŮ 

Ve zcela novém EFI Hostinci Konírna v prostorách Předzámčí můžete využít vnitřního i venkovního posezení a občerstvit se z nabídky našeho baru. Zakoupíte zde čepované řemeslné pivo z vlastního EFI Pivovaru, naše domácí točené limonády EFI Beaer Lemonade, zámeckou edici vín, nealko nápoje, kávu, zmrzlinu a drobné pochutiny. Naše řemeslné pivo a limo máme připravené také ve lahvích (skle či PET), které si můžete zakoupit s sebou

Ochutnejte naši EFI Dvanáctku – zlato EFI výčepů, dvojnásobné stříbro na mezinárodní úrovni (2022, 2024). Ochutnat ji můžete v našich EFI Hostincích nejen v Brně, ale i v Račicích-Pístovicích na Zámku Račice. EFI Pivovar opět potvrdil svou kvalitu a inovativnost na 34. Mezinárodním pivním festivalu v Litoměřicích 2024, kde naše EFI Dvanáctka získala stříbrnou medaili v kategorii Světlý ležák premium z minipivovaru mezi 73 konkurenčními vzorky!

SÁL KONÍRNA 

V nově zrekonstruovaném Předzámčí jsme vybudovali multifunkční sál Konírna, který je vhodným prostorem pro konání svateb, firemních večírků či školení. Sál přímo sousedí s EFI Hostincem Konírna a je možné využít i přilehlou terasu s posezením či venkovní party stan až pro 50 lidí.

Sál disponuje zázemím, inventářem a multimediální TV obrazovkou s úhlopříčkou 2,5 m.

Pro Vaši firemní akci, školení či svatbu rádi zajistíme i catering, který připravuje profesionální tým kuchařů z našeho brněnského EFI SPA Hotelu**** Superior & Pivovar.

Sál Konírna - oslavy