Svatby na zámku

Plánujete-li Váš svatební den, na našem majestátním Zámku Račice Vám nabízíme možnost uspořádat svatbu Vašich snů. Zámek Račice v Račicích-Pístovicích se nachází v blízkosti Vyškova, necelých 30 minut automobilem z centra Brna. Je proto ideální volbou zejména pro celou jižní Moravu. Pomůžeme Vám uspořádat svatbu podle vlastních představ a přání. Zámecký areál je ideální jak pro velkou svatbu, tak pro komorní v rodinném kruhu.

Nabízíme Vám k dispozici reprezentativní prostory plné historického kouzla, ale i moderní prostory. Nabízíme také možnost uspořádat oblíbenou rozlučku se svobodou. Samozřejmostí je profesionální catering, doplňkové služby a ubytování pro Vás a Vaše hosty. Všechny detaily jsme schopni pro Vás pečlivě zařídit tak, aby Váš velký den byl co nejvíce pohodlný a bezstarostný.

Přijďte oslavit svatební den v krásném prostředí Zámku Račice!

 

 

zámek račice obřad

OBŘAD

Rádi Vám zajistíme a zrealizujeme svatební obřad pod širým nebem nebo v zajímavém interiéru historických prostor Zámku Račice. Nabízíme různé možnosti pro obřad a oslavu, jako například nádvoří, zámeckou zahradu, kapli či reprezentativní sály. Pro klasický a zároveň honosný styl doporučujeme svatební obřad uvnitř zámku, např. v Krbovém sálu. Přejete-li si svatbu venku, určitě se Vám bude líbit nádvoří či venkovní prostory Předzámčí. Nově zrekonstruovaná Konírna v Předzámčí krásně kombinuje moderní styl s architekturou zámku s kapacitou cca 80 osob. Je zde možnost i využít venkovní party stan s kapacitou až 50 osob.

Svatební výzdobu či inventář pro Vás také rádi zařídíme.

SVATEBNÍ ATMOSFÉRA

Využijte netradiční prostředí, kde se snoubí historická zámecká atmosféra s přírodou lesoparku.

Až 50 hostů pojme historický Krbový sál v jihovýchodním křídle zámku a je ideálním místem pro pořádání svatebních obřadů.

Na zámeckém nádvoří je možné umístit pódium, stany, banketní a bufetové stoly. V přilehlém křídle zámku je zázemí pro catering.

Venkovní prostor Předzámčí spolu se sálem Konírna je dokonalou volbou pro menší svatby. Do zahrady je možné umístit svatební altán, v jehož pozadí bude zámek dotvářet jedinečnou atmosféru.

zámek račice svatby - atmosféra
zámek račice hostina

SVATEBNÍ HOSTINA

Součástí každé svatby je vynikající jídlo. Proto neváhejte využít naše cateringové služby, které zajišťují profesionální kuchaři v čele s Mgr. Janem Malinkou z EFI SPA Hotelu**** Superior & Pivovar. Vybrané pokrmy připravujeme výhradně z nejkvalitnějších surovin. Svatební menu sestavíme na Vaše přání tak, aby byly uspokojeny chuťové pohárky každého svatebčana.

Z nápojové nabídky Vás příjemně naladí čepované řemeslné pivo z vlastního EFI Pivovaru, naše točené limonády nebo klasické nápoje dle Vašeho výběru. Ve spolupráci s vinařstvím VICAN pro Vás rádi zajistíme jako doprovodný program řízenou i neřízenou ochutnávku vín se someliérem.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY 

Jelikož dobře víme, že v detailech je síla, nabízíme Vám kromě nádherného prostředí i profesionální přístup, cateringové služby či ubytování pro hosty. Ve spolupráci s našimi dlouholetými partnery Vám můžeme poskytnout ozvučení, květinovou výzdobu, fotografické a video služby, sladký bar, kapelu, vizážistku, kadeřníka, svatební koordinátory a další.

Snažíme se být flexibilní a přizpůsobit se všem Vašim přáním tak, abyste mohli mít svatbu přesně takovou, jakou jste si vysnili.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo přání ohledně našich doplňkových služeb, neváhejte nás kontaktovat a my se Vám budeme snažit vyjít co nejvíce vstříc. 

doplňkové služby - svatby
zámek račice - ubytování - předzámčí

UBYTOVÁNÍ 

Novomanželé a svatebčané mohou využít nabídku ubytování v luxusních apartmánech a pokojích v Předzámčí a nově i v Podzámčí. V současné chvíli můžeme poskytnout ubytování ve vysokém standardu až pro 51 osob. Pokoje a apartmány jsou prostorné a moderně zařízené s výhledem buď na Zámek Račice nebo do okolních lesů.

ROZLUČKA SE SVOBODOU

Rozlučka se svobodou je tradičním a oblíbeným způsobem oslavy posledních dnů svobody před svatbou. Je to příležitost, kdy se snoubenec nebo snoubenka setkávají se svými nejlepšími přáteli a rodinou a společně si užívají nezapomenutelný zážitek plný zábavy a dobrodružství. Nově otevřené Podzámčí k rozlučkám se svobodou přímo vybízí, jelikož nabízí 11 plně zařízených luxusních apartmánů (každý pro 2-4 osoby), společenskou místnost s kuchyní, krbem a barem s výčepem, dále saunu s odpočívárnou a v létě oblíbený venkovní bazén s terasami pro slunění. U nás na Zámku Račice si užijete rozlučku se svobodou v naprosto nerušeném prostředí a opravdu originální atmosférou. 

rozlučka
svatební zvyky

SVATEBNÍ ZVYKY 

Svatební den je pro mnoho lidí jeden z nejdůležitějších dnů v životě a je proto důležité si na tento den připravit všechno tak, aby se slavnostní událost stala nezapomenutelnou. Jedním z klíčových prvků svatebního dne jsou svatební zvyky, které přispívají k celkové atmosféře. Rádi Vám pomůžeme dodržet tyto zvyky v klasickém či moderním stylu.

Poptávka svatby

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky na +420 702 036 278 nebo prostřednictvím formuláře níže

Kontaktní údaje

Další informace