Služby

Vážení hosté, wellness – saunovací sezóna na Zámku Račice se blíží ke konci a bude ukončena 1. května 2024.
Děkujeme Vám za Vaši přízeň v letošní sezóně a budeme se na Vás opět těšit na podzim.
Bazén je nadále v provozu pro všechny naše ubytované hosty zdarma.

zámek račice občerstvení - EFI Hostinec Konírna

OBČERSTVENÍ

Ve zcela novém EFI Hostinci Konírna v prostorách Předzámčí můžete využít vnitřního i venkovního posezení a občerstvit se z nabídky našeho baru.

Zakoupíte zde čepované řemeslné pivo z vlastního EFI Pivovaru, točenou limonády, nealko nápoje, kávu, zmrzlinu a drobné pochutiny. K zakousnutí pak delikatesy z naší domácí udírny, „signature“ račí polévku či další občerstvení z aktuální denní nabídky.

Posezení je Vám k dispozici buď uvnitř v prostorách Baru či v sálu Konírny, nebo na venkovní terase či na trávníku ve stínu. K dispozici máme i lehátka pro perfektní odpočinek.

OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí 10:00 – 22:00*
Úterý až sobota 10:00 – 22:00*
Neděle 10:00 – 18:00**

 *(kuchyně podává jídla do 21:00)

**(kuchyně podává jídla do 17:30)

SVATBY A SPOLEČENSKÉ AKCE

Využijte netradiční prostředí, kde se snoubí historická zámecká atmosféra s přírodou lesoparku a moderními prvky. K uspořádání Vaší akce Vám rádi poskytneme nádvoří v areálu zámku, zámecký krbový sál nebo nově zrekonstruovaný sál Konírna v Předzámčí.

Prostory jsou vhodné k pořádání oslav, svateb, firemních akcí nebo komorních koncertů a představení pod širým nebem. Na zámeckém nádvoří je možné umístit pódium, stánky s občerstvením a doplňkovými službami, banketní a bufetové stoly a mobilní hlediště až pro 300 diváků. V přilehlém křídle zámku je zázemí pro catering.

Až 50 hostů pojme historický krbový sál v jihovýchodním křídle zámku a je ideálním místem pro pořádání svatebních obřadů nebo porad a školení.

Nový prostor v Předzámčí, sál Konírna, je perfektním prostorem pro svatbu či firemní akci. Je vhodný až pro 80 osob a zaujme svou jedinečnou atmosférou. Je možné využít i venkovního party stanu až pro 50 osob.

zámek račice svatby
sál Konírna v Předzámčí

SÁL KONÍRNA 

V nově zrekonstruovaném Předzámčí jsme vybudovali multifunkční sál Konírna, který je vhodným prostorem pro konání svateb, firemních večírků či školení. Sál přímo sousedí s EFI Hostincem Konírna a je možné využít i přilehlou terasu s posezením či venkovní party stan až pro 50 lidí.

Sál disponuje zázemím, inventářem a multimediální TV obrazovkou s úhlopříčkou 2,5 m.

Pro Vaši firemní akci, školení či svatbu rádi zajistíme i catering, který připravuje profesionální tým kuchařů z našeho brněnského EFI SPA Hotelu**** Superior & Pivovar.

WELLNESS 

Zrelaxujte tělo i duši ve wellness v Podzámčí Zámku Račice. Užijte si odpočinek, který Vaše tělo potřebuje a navštivte oázu klidu s přáteli či drahou polovičkou.

Více informací o wellness pro Vás ZDE. 

Wellness v Podzámčí Zámku Račice
bazén v Podzámčí

BAZÉN V PODZÁMČÍ

Nádherný bazén, který je v zimních měsících vyhřívaný s relaxační zónou pro maximální požitek a rekreaci jsme zasadili do kaskádových teras v Podzámčí. 

Naši ubytovaní hosté jej mohou využít zdarma a nerušeně se slunit s dechberoucím výhledem do krajiny i na samotný zámek.

SNÍDANĚ

Snídaně nabízíme hostům formou švédských stolů v prostoru Konírny nebo individuální nabídkou ve snídaňových krabičkových denně v čase 7:30 – 10:00. Najdete zde čerstvé (tmavé, světlé i sladké) pečivo , máslo, marmeládu, ovoce a zeleninu, jogurt, sýr, šunku, řemeslné uzeniny z naší udírny, cereálie, oříškové a sušené plody, vejce z domácích chovů, dále pak kávu, čaj, vodu, džusy.

Snídani si můžete rezervovat přímo s ubytováním či doobjednat na baru EFI Hostince Konírna.

zámek račice - snídaně na zámku
zámek račice úschovna kol

ÚSCHOVNA KOL

Ubytovaní hosté mají zdarma k dispozici uzamykatelnou místnost k uložení jízdních kol. Místnost je společná pro celý objekt, zabezpečení jednotlivých jízdních kol či koloběžek uvnitř si hosté zabezpečují sami.

VYJÍŽĎKY NA KONÍCH

Na ranči Grepa v Habrovanech, pouhých 10 km od račického zámku, mají velmi klidné a pohodové koně, na kterých si můžete udělat vyjížďku po okolí. Tato aktivita je vhodná i pro děti. Navíc, když se u nás ubytujete, vybavíme vás voucherem, po jehož předložení Vám při platbě na místě poskytneme zvýhodněnou cenu. Bližší informace Vám poskytnou a na vyjížďce se s Vámi domluví přímo na ranči na tel. 605 850 642.

www.rancgrepa.cz

ranč grepa
veus

PŮJČOVNA JÍZDÍCH KOL A DĚTSKÝCH VOZÍKŮ

Chcete strávit pár dní v Račicích a jejich úchvatném okolí a nechcete se k nám vláčet s vlastními bicykly? Spolupracujeme půjčovnou a prodejnou jízdních kol VEUS. Můžeme Vám zajistit zapůjčení kola či elektrokola v nedalekém Vyškově. Ozvěte se ale včas - počet kol a elektrokol k zapůjčení není nekonečný, a zájem je velký. Nutno domluvit předem, protože i u jízdních kol na velikosti záleží.