Omlouváme se, rezervační systém aktuálně upravujeme v závislosti na vládních opatřeních proti šíření nemoci Covid-19.
O možnosti rezervace se, prosím, informujte na tel. 515 555 549 nebo pište na info@zamekracice.cz

Služby

Ubytovaným hostům chceme dopřát příjemný pobyt a proto postupně rozšiřujeme doplňkové služby.

Nabízíme prostory zámeckého areálu pro společenské akce a oslavy. O letních prázdninách 2021 se můžete těšit na prohlídkový okruh bývalými reprezentativními prostorami zámku! Podrobnosti připravujeme.

OBČERSTVENÍ

Na 3. zámeckém nádvoří jsme na léto připravili občerstvení. Zakoupíte zde točené pivo a limonádu, balené nealko nápoje včetně Radlera a nealko piva, kávu, čaj, zmrzlinu a drobné pochutiny. 

Přímo na nádvoří si můžete pronajmout gril a zakoupit dřevěné uhlí a ugrilovat si jídlo – buďto z nabídky našeho výdejního okna nebo ze surovin, které si sami přinesete. O následné vyčištění grilu se postaráme za Vás.

Posezení je Vám k dispozici na nádvoří pod velkými slunečníky a také v přízemí hlavní zámecké budovy. Letos pohodlnější díky novým stylovým masivním stolům a lavicím!

SVATBY A SPOLEČENSKÉ AKCE

  • firemní oslavy
  • svatby
  • rodinné oslavy
  • launch nového produktu
  • setkání členů spolku

K uspořádání Vaší akce Vám rádi poskytneme nádvoří v areálu zámku nebo krbový sál.

Využijte netradiční prostředí, kde se snoubí historická zámecká atmosféra s přírodou lesoparku.

Prostory jsou vhodné k pořádání oslav, svateb, firemních akcí nebo komorních koncertů a představení pod širým nebem.  Na zámeckém nádvoří je možné umístit pódium, stánky s občerstvením a doplňkovými službami, banketní a bufetové stoly, mobilní hlediště až pro 300 diváků. V přilehlém křídle zámku je zázemí pro catering.

Až 50 hostů pojme historický krbový sál v jihovýchodním křídle zámku a je ideálním místem pro pořádání svatebních obřadů nebo porad a školení.

Každý ubytovaný host má k dispozici klíče od zámeckého nádvoří s venkovním posezením v překrásném přírodním prostředí.

Grilování / piknik

Chcete si pobyt zpříjemnit grilováním? K dispozici je gril na propan-butan a gril na dřevěné uhlí.

Pronájem na 1 den:

Gril na propan-butan včetně plynu               300 Kč

Gril na dřevěné uhlí…                                  150 Kč

Dřevěné uhlí balení 2,5 kg                             60 Kč

Ceny jsou symbolické a zahrnují čištění použitého grilu. Zapůjčení grilovacího náčiní je v ceně.

Občerstvení na nádvoří

V letních měsících můžete využít posezení na III. nádvoří a občerstvit se z nabídky našeho výdejního okna. O víkendech zde zakoupíte točenou limonádou a pivo, výbornou kávu Pavin nebo čaj. Můžete si zapůjčit také zapůjčit gril a přímo na zámeckém nádvoří si připravit dobroty dle vlastní libosti. Svá jízdní kola si pohodlně odložíte na držák, ve kterém si nepoškodíte kotoučové brzdy a neodřete si vidlice svých jednostopých miláčků.

Úschovna kol

Ubytovaní hosté mají  zdarma k dispozici uzamykatelnou místnost k uložení jízdních kol. Místnost je společná pro celý objekt, zabezpečení jednotlivých jízdních kol či koloběžek uvnitř si hosté zabezpečují sami.

Stolní tenis

Ubytovaní hosté mají zdarma k dispozici klíče od malé tělocvičny s vybavením pro stolní tenis.

Vyjížďky na koních

Na ranči Grepa v Habrovanech, pouhých 10km od račického zámku, mají velmi klidné a pohodové koně, na kterých si můžete udělat vyjížďku po okolí. Tato aktivita je vhodná i pro děti. Navíc, když se u nás ubytujete, vybavíme vás voucherem, po jehož předložení Vám při platbě na místě poskytnou slevu 20%. Bližší informace Vám poskytnou a na vyjížďce se s Vámi domluví přímo na ranči na tel. 605 850 642.

www.rancgrepa.cz

Půjčovna jízdních kol a dětských vozíků

Chcete strávit pár dní v Račicích a jejich úchvatném okolí a nechcete se k nám vláčet s vlastními bicykly? Můžete si je vypůjčit ve vyškovské prodejně a půjčovně VEUS. Naši hosté mají na půjčovné 10% slevu. A navíc, když vás bude víc, lze za výhodný podmínek dohodnout, že Vám VEUS přiveze kola k nám na zámek a pak si je zase odvezou.

Více o VEUSu:

Prodejna Veus
U Jandovky 128/5
682 01  Vyškov

Otevírací doba
Po - Pá: 9.00 - 17.30
So: 9.00 - 12.00

Infolinka
+420 517 333 585
info@veus.cz