Služby

zámek račice občerstvení

OBČERSTVENÍ

V letních měsících můžete využít posezení na III. nádvoří a občerstvit se z nabídky našeho výdejního okna.

Zakoupíte zde čepované řemeslné pivo z vlastního EFI Pivovaru, točenou limonádu, balené nealko nápoje, kávu, zmrzlinu a drobné pochutiny. K zakousnutí pak párek v rohlíku nebo čerstvý langoš.

Posezení je Vám k dispozici na nádvoří pod velkými slunečníky a také v přízemí hlavní zámecké budovy. Letos pohodlnější díky novým stylovým masivním stolům a lavicím!
 

ČERVENEC, SRPEN 2021
Pondělí až čtvrtek 10 – 19 hodin
Pátek, sobota 10 – 21 hodin
Neděle 10 – 18 hodin
ZÁŘÍ 2021
Pátek 15 – 21 hodin
Sobota 10 – 21 hodin
Neděle 10 – 18 hodin

SVATBY A SPOLEČENSKÉ AKCE

Využijte netradiční prostředí, kde se snoubí historická zámecká atmosféra s přírodou lesoparku. K uspořádání Vaší akce Vám rádi poskytneme nádvoří v areálu zámku nebo krbový sál.

Prostory jsou vhodné k pořádání oslav, svateb, firemních akcí nebo komorních koncertů a představení pod širým nebem. Na zámeckém nádvoří je možné umístit pódium, stánky s občerstvením a doplňkovými službami, banketní a bufetové stoly, mobilní hlediště až pro 300 diváků. V přilehlém křídle zámku je zázemí pro catering.

Až 50 hostů pojme historický krbový sál v jihovýchodním křídle zámku a je ideálním místem pro pořádání svatebních obřadů nebo porad a školení.

zámek račice svatby
zámek račice grilování

GRILOVÁNÍ / PIKNIK

Chcete si pobyt zpříjemnit grilováním? K dispozici je gril na propan-butan a gril na dřevěné uhlí. Můžete si jej pronajmout a ugrilovat si jídlo – buďto z nabídky našeho výdejního okna nebo ze surovin, které si sami přinesete. O následné vyčištění grilu se postaráme za Vás.

Gril na propan-butan včetně plynu 300 Kč
Gril na dřevěné uhlí 150 Kč
Dřevěné uhlí balení 2,5 kg 60 Kč

Ceny jsou symbolické a zahrnují čištění použitého grilu. Zapůjčení grilovacího náčiní je v ceně.

ÚSCHOVNA KOL

Ubytovaní hosté mají zdarma k dispozici uzamykatelnou místnost k uložení jízdních kol. Místnost je společná pro celý objekt, zabezpečení jednotlivých jízdních kol či koloběžek uvnitř si hosté zabezpečují sami.

zámek račice úschovna kol
ranč grepa

VYJÍŽĎKY NA KONÍCH

Na ranči Grepa v Habrovanech, pouhých 10 km od račického zámku, mají velmi klidné a pohodové koně, na kterých si můžete udělat vyjížďku po okolí. Tato aktivita je vhodná i pro děti. Navíc, když se u nás ubytujete, vybavíme vás voucherem, po jehož předložení Vám při platbě na místě poskytnou slevu 20 %. Bližší informace Vám poskytnou a na vyjížďce se s Vámi domluví přímo na ranči na tel. 605 850 642.

www.rancgrepa.cz

PŮJČOVNA JÍZDÍCH KOL A DĚTSKÝCH VOZÍKŮ

Chcete strávit pár dní v Račicích a jejich úchvatném okolí a nechcete se k nám vláčet s vlastními bicykly? Ozvěte se nám s předstihem, a Vyškovská půjčovna s prodejna jízdních kol VEUS Vám přiveze kola či elektrokola k zapůjčení až na zámek, kde je pak také vrátíte. Rodinné slevy! Ozvěte se ale včas - počet kol a elektrokol k zapůjčení není nekonečný, a zájem je velký.

Více o VEUSu:

Prodejna Veus
U Jandovky 128/5
682 01 Vyškov

Otevírací doba
Po - Pá: 9.00 - 17.30
So: 9.00 - 12.00

Infolinka
+420 517 333 585
www.veus.cz

veus