Školní výlety i exkurze pro děti

 Plánujete školní výlet, který bude nejen zábavný, ale také vzdělávací? Zámek Račice je perfektní volbou pro mateřské, základní i střední školy. Naše historické prohlídkové okruhy nabízí jedinečnou kombinaci edukace a zábavy. Děti se mohou těšit na interaktivní prohlídky zámku, které je zavedou do světa historie, kultury a přírody. Zámek Račice je oblíbeným cílem školních výletů díky bezpečnému prostředí, dobré dostupnosti jak z Brna, tak z Vyškova a bohaté nabídce vzdělávacích aktivit a krásných historických prostor.

Přijďte s dětmi do krásného prostředí Zámku Račice a dokažte, že škola může být hrou! Děti budou mít nezapomenutelný zážitek a konečně školní výlet nebude jen nuda. 

zámek račice školní výlet

Perfektní destinace pro nezapomenutelný školní výlet

Zámek Račice je ideálním místem pro školní výlety, které kombinují zábavu, vzdělávání a jedinečný historický zážitek. Naše nabídka je přizpůsobena všem věkovým skupinám, od mateřských škol přes základní až po střední školy. Díky našim interaktivním prohlídkám a speciálně navrženým prohlídkovým programem si děti mohou vychutnat bohatství historie, kultury a přírody. Bezpečné prostředí a pestrá paleta aktivit dělají ze Zámku Račice oblíbenou destinaci pro školní výlety i exkurze. Připojte se k nám a objevte kouzlo našeho zámku!

Zábava a program na míru

Rádi vám zajistíme jakýkoliv program dle vašich potřeb a přání. Ať už máte zájem o zábavné aktivity, které děti zabaví, rozveselí nebo o vzdělávací programy, které obohatí jejich znalosti a dovednosti, naše flexibilní nabídka zajistí, že váš pobyt bude přesně podle vašich představ a na míru dané třídě či skupině dětí. Neváhejte nás kontaktovat s vašimi požadavky a my se postaráme o kvalitní program a zábavu. Pro všechny malé i velké návštěvníky během prohlídek čekají tématické soutěže a úkoly, které je vtáhnou do historie a přímého života na zámku.

zámek račice školní výlety i exkurze

 

zámek račice školní výlet do přírody - drahanská vrchovina

Objevte krásy Drahanské vrchoviny

Školní výlet na Zámek Račice můžete obohatit o procházku v malebném prostředí Drahanské vrchoviny, do které je zámek zasazen. Toto krásné přírodní prostředí nabízí ideální příležitost k tomu, aby děti strávily čas na čerstvém vzduchu a prozkoumaly přírodu. Ideální je pro kroužky skautů, biologů a průzkumníků přírody.

Vydejte se na dobrodružnou výpravu do okolních lesů, luk a kopců, kde se děti mohou dozvědět více o místní fauně a flóře, a zároveň si užít radost z pohybu na čerstvém vzduchu. Připojte procházku k návštěvě zámku a získejte z výletu maximum. Spojení historického zážitku s výletem do přírody zajistí dobrodružství.

Občerstvení a odpočinek v EFI Hostinci Konírna

Po náročném a inspirativním dni plném objevování historie Zámku Račice si děti mohou odpočinout a občerstvit se v našem EFI Hostinci Konírna. Zde si mohou pochutnat na různých jídlech, osvěžujících nápojích a sladkostech. Po předchozí domluvě sestavíme a nachystáme dětský jídelníček přímo na míru nebo jen svačinku na cestu.

Nabízíme také unikátní řemeslné limonády z našeho vlastního EFI Pivovaru, které jsou oblíbené nejen mezi dětmi, ale i dospělými. Naše řemeslné limonády jsou vyrobeny z kvalitních surovin, což zaručuje jejich skvělou chuť a osvěžující účinek. Dopřejte si chutné občerstvení v příjemném prostředí, které doplní váš školní výlet o další skvělý zážitek.

zámek račice hostina
zámek račice - party stan s parkem pro děti

Zámecký park 

Park nabízí příjemné prostředí, kde si můžete posedět na dece a užít si klidnou atmosféru pod korunami stromů.

Pro malé návštěvníky je připravena trampolína, která zaručí spoustu zábavy a pohybu. Pokud hledáte místo pro delší pobyt, můžete využít velké ohniště a party stan, kde mohou děti posedět a mít své aktivity i po prohlídce zámku. Můžete si tak užít pravou přírodu a užít si opékání v parku s dětmi. Přijďte a užijte si krásný den v zámeckém parku Zámku Račice!

Dva prohlídkové okruhy

Prohlídkové okruhy vás zavedou do tradičních prostor historické kulturní památky, které nesou stopy netradičních způsobů jejího využití ve 20. a 21. století. Můžete se těšit na směsici starého a nového, což přináší jedinečný zážitek.

Piano Nobile: Tento okruh vám představí původní mobiliář a edukační panely s vizualizacemi, jak zámek vypadal v různých historických obdobích, kdy jeho majitelé měnili jeho vzhled.

Zámecká sklepení: Tento prohlídkový okruh vás zavede do sklepních prostor vytesaných do skály, kde uvidíte technologii historického vytápění obytných místností a další zajímavosti.

prohlídkové okruhy zámku Račice

 

zámek račice - ubytování - školní výlet

Parkování, rezervace a možnost ubytování

Pro zajištění bezproblémového průběhu vaší návštěvy na Zámku Račice je nutná rezervace předem. Máme dostatečné parkovací kapacity.

Kromě jednodenních výletů nabízíme také možnosti s přespáním, což je ideální pro školy, které plánují delší pobyty, jako jsou seznamovací kurzy nebo aktivity pro stmelení kolektivu. Ubytování je pohodlné a bezpečné, takže se děti mohou cítit jako doma i během delšího pobytu. Navíc je pro ubytovené skupiny k dispozici venkovní vyhřívaný bazén zcela zdarma.

Kontaktujte nás pro více informací o dostupnosti a rezervaci, abychom mohli zajistit, že váš školní výlet na Zámek Račice bude nezapomenutelným zážitkem.

 

NAVÁHEJTE NÁS OSLOVIT A MY PRO VÁS VYTVOŘÍME NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK NA KTERÝ JEN TAK NEZAPOMENETE
ZÁMEK RAČICE – POHÁDKOVÝ POBYT PRO VŠECHNY

KONTAKT

Vladimír Lukeš
Tel: +420 702 036 278
lukes@e-finance.eu

Zámek Račice
Račice 1
683 05 Račice-Pístovice
Telefon: +420 515 555 549
 

Prodej vstupenek na prohlídkové okruhy se nachází v Předzámčí na baru v EFI Hostinci Konírna.
Rezervace jsou nutné pouze pro skupinové prohlídky. Přijďte a objevte tajemství, která Zámek Račice skrýval po staletí!

Pouze upozorňujeme, že děti se mohou v zámeckém areálu pohybovat pouze v doprovodu dospělé osoby.
Průvodce nemá zodpovědnost za žádné dítě během pobytu či pohybu skupiny v areálu.