Ubytování v Předzámčí

V předzámčí najdete 4 nové luxusní dvoulůžkové apartmány typu Superior Diamond a 5 pokojů typu Deluxe Diamond, všechny vybavené nábytkem z bukového masivu. V apartmánech Superior Diamond je samostatná ložnice s manželskou postelí a plně vybavená kuchyň s jídelním stolem s posezením. Ke třem apartmánům náleží velká soukromá terasa s posezením a výhledem do lesoparku. Čtvrtý apartmán má sklípek s kuchyňským koutem.

Jeden z pokojů typu Deluxe Diamond je jednolůžkový, ostatní čtyři dvoulůžkové. Ve dvoulůžkových pokojích je manželská postel, šatní skříň, TV a koupelnou v designu retro de luxe. Hosté pokojů Deluxe Diamond mohou využít místnost s posezením pro 8 osob, jejíž součástí je plně vybavená kuchyňská linka.

Apartmán Superior Diamond s vlastní kuchyní a terasou

Luxusní apartmán pro 1 až 2 osoby má výměru 29–39 m2 a je vybaven nábytkem z masivu. V apartmánu se nachází samostatný pokoj s manželskou postelí o velikosti 180 x 200 cm. Součástí pokoje jsou šatní skříně a pracovní stůl s židlí. V apartmánu je oddělená kuchyně s jídelním stolem a židlemi. Kuchyňská linka je vybavená varnou deskou, lednicí, mikrovlnnou troubou, myčkou a rychlovarnou konvicí. V apartmánu je k dispozici samostatná koupelna se sprchovým koutem a wc. K apartmánu náleží velká soukromá terasa s posezením a výhledem do údolí.

Apartmán Superior Diamond s vlastní kuchyní a výhledem do zámeckého parku

Luxusní dvoupodlažní apartmán pro 1 až 2 osoby má výměru 46 m2 a je vybaven nábytkem z masivu. V přízemí apartmánu se nachází samostatný pokoj s manželskou postelí o velikosti 180 x 200 cm. Součástí pokoje jsou šatní skříně a pracovní stůl s židlí. K dispozici je samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC. Po schodech sejdete do podzemního podlaží, kde je kuchyně s jídelním stolem a 6 židlemi - posezení s atmosférou vinného sklípku. Kuchyňská linka je vybavená varnou deskou, lednicí, mikrovlnnou troubou, myčkou a rychlovarnou konvicí.

Jednolůžkový pokoj Deluxe Diamond se společnou kuchyní

Luxusní pokoj pro 1 osobu má výměru 15 m2 a je vybaven nábytkem z bukového masivu. Kromě postele o velikosti 90 x 200 cm s komfortní matrací jsou součástí pokoje šatní skříně a pracovní stůl s židlí. Samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC s designem retro de luxe. Hosté pokoje Executive mohou využít místnost s posezením pro 8 lidí, jejíž součástí je plně vybavená kuchyňská linka. Z pokoje je výhled na první zámecké nádvoří.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe Diamond s manželskou postelí a společnou kuchyní

Luxusní pokoj pro 1 až 2 osoby má výměru 17-23 m2 a je vybaven nábytkem z masivu. Kromě postelí o velikosti 90 x 200 cm s komfortními matracemi jsou součástí pokoje šatní skříně a pracovní stůl s židlí. Samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC s designem retro de luxe. Hosté pokojů Executive mohou využít místnost s posezením pro 8 lidí, jejíž součástí je plně vybavená kuchyňská linka. Z pokojů je výhled na les nebo na první zámecké nádvoří.

Apartmán Tourist se 3 ložnicemi a vlastní koupelnou

Apartmán 104 se třemi ložnicemi má vstup po schodišti z nádvoří. Z chodby, která je společná pro pokoj 105, je přístup do koupelny se dvěma sprchovými kouty, dvěma umyvadly a dvěma WC kabinami. Z téže chodby se vstupuje do obývacího pokoje o rozloze cca. 22 m2 s kuchyňským koutem. Odtud je pak průchod do obytné části se třemi pokoji. Na stejném podlaží jako obývací pokoj je jeden dvoulůžkový pokoj s plochou cca. 12,8 m2 a jeden třílůžkový pokoj 23,76 m2. Po schodišti se dostanete do hradební věžičky – bašty s perlou tohoto apartmánu – romantickým dvoulůžkovým pokojem o rozloze 23,74 m2 s výhledem na zámecký park.

Apartmán Classic s 1 ložnicí a vlastní koupelnou

Největší místností apartmánu 205 pro 2 až čtyři osoby je prostorný obývací pokoj o rozloze cca. 30m2 s kuchyňským koutem. Zde je kromě obvyklého mobiliáře pohodlná designová pohovka Cubetto II, kterou lze rozložit na dvoulůžko 160 x 200 cm s parametry vyhovujícími postelím pro hotely. Odtud se prochází do menší ložnice (cca. 13,3 m2) s dvoulůžkem. K ložnici přiléhá koupelna s toaletou a sprchovým koutem.

Tří a čtyřlůžkové pokoje Tourist se sdílenou koupelnou

V objektu v předzámčí máme jeden čtyřlůžkový pokoj 202 o ploše 24,3 m2 a jeden třílůžkový pokoj 203 s plochou 18,42 m2; Hosté těchto pokojů mohou využít společnou kuchyň a koupelnu, obojí v dosahu několika kroků po chodbě.

Dvoulůžkový pokoj Classic s oddělenými postelemi a vlastní koupelnou

Každý ze dvou pokojů Classic má vlastní koupelnu s umyvadlem, WC a sprchovým koutem. Postele jsou uspořádány jako dvoulůžko, přičemž v pokojích 105 a 206 lze postele přesunout do uspořádání „twin“ jako samostatná lůžka. Pokoj 105 má k dispozici vlastní kuchyňku. Pokoj 206 má k dispozici společnou kuchyň na chodbě. Součástí společné kuchyně je také prostor s jídelními stoly. Rozlohy pokojů 105 a 206 jsou 24,85 a 17,76 m2.

Společné prostory a kuchyně v předzámčí

Všechny kuchyně a obývací pokoje s kuchyňským koutem jsou vybaveny lednicí, elektrickou troubou s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí.