Je nám líto, poslední volný apartmán byl v tomto termínu již rezervován.

Ubytování přímo na zámku

Ubytování přímo na zámku: Turistické pokoje pro 2, 3, 4 a 5 osob (k dispozici od 12. června 2020)

Hlavní budova zámku je od budovy předzámčí oddělena dvěma na sebe navazujícími nádvořími a je vzdálena necelých 100 metrů.

V hlavní budově zámku je 18 pokojů se základním, ale zcela novým vybavením. V každém pokoji jsou skříně a postele z masivního buku s komfortními matracemi, věšáky na oděvy, lednička s mrazicí přihrádkou.

Jeden dvoulůžkový, 4 třílůžkové, 11 čtyřlůžkových a dva pětilůžkové pokoje umožňují pobyt až 68 hostům přímo v hlavní budově zámku. V jednom dvoulůžkovém, v jednom třílůžkovém a v obou pětilůžkových pokojích je k dispozici umyvadlo se studenou vodou.

Všem hostům jsou pak k dispozici koupelny a toalety na všech 3 podlažích.

Další umyvadla se studenou vodou jsou k dispozici v klubovnách a společenských místnostech, kterých je celkem 5.

Dvoulůžkový pokoj s umyvadlem se studenou vodou, sdílená koupelna

Pokoj ve 2. nadzemním podlaží o ploše 15,5 m2 s umyvadlem se studenou vodou.

Třílůžkový pokoj, sdílená koupelna

Tři třílůžkové pokoje o rozloze od 15,64 do 21,89 m2 jsou ve 3. podlaží. Další pokoj pro tři hosty, který je navíc vybaven umyvadlem se studenou vodou, je ve 2. nadzemním podlaží.

Třílůžkový pokoj s umyvadlem se studenou vodou, sdílená koupelna

Tři třílůžkové pokoje o rozloze od 15,64 do 21,89 m2 jsou ve 3. podlaží. Další pokoj pro tři hosty, který je navíc vybaven umyvadlem se studenou vodou, je ve 2. nadzemním podlaží.

Čtyřlůžkový pokoj, sdílená koupelna

Deset čtyřlůžkových pokojů o ploše od 18,12 m2 až po velkorysých 36,21 m2 je situováno ve 3. nadzemním podlaží. Jedenáctý čtyřlůžkový pokoj s plochou 17,18 m2 je o patro níže.

Pětilůžkový pokoj s umyvadlem se studenou vodou, sdílená koupelna

Pětilůžkový pokoj o ploše 40,24 m2 najdete ve 3. nadzemním podlaží

Pětilůžkový pokoj se 2 ložnicemi a umyvadlem se studenou vodou, sdílená koupelna

Ve třetím nadzemním podlaží ve věži s překrásným výhledem od severu k východu najdete ubytovací jednotku se dvěma místnostmi pro 2 a pro 3 hosty. Apartmá by nebyl přesný výraz, protože tato jednotka není vybavena koupelnou, ale pouze umyvadlem se studenou vodou. Velkorysá celková plocha 51,58 m2, impozantní výhledy a vybavení zcela novým masivním nábytkem Vám bohatě vynahradí absenci koupelny.

Kuchyně a jídelna

V přízemí zámku je hostům k dispozici velká kuchyň se 3 elektrickými sporáky s indukčními plotnami a s troubou. Ve vybavení kuchyně jsou mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice a nádobí pro běžné vaření. Zde si mohou hosté připravit jídlo z vlastních surovin, které mohou uchovávat v ledničkách s mrazicí přihrádkou, kterými je vybaven každý zámecký pokoj. S kuchyní sousedí jídelní prostory. V případě příznivého počasí jistě využijete venkovní posezení přímo na III. zámeckém nádvoří. Ve druhém i třetím podlaží je vždy jedna místnost s kuchyňskou linkou, kde si hosté mohou ohřát či připravit jednoduchá jídla.

Školicí a společenské místnosti

Prostorné místnosti, které do roku 2013 sloužily k výuce, jsou nyní přizpůsobeny pro potřeby návštěvníků. Najdete zde klasickou školní třídu, jednu společenskou místnost, dále místnost upravenou jako hernu pro děti, a klubovnu. V klubovně je k dispozici Wi-Fi zdarma.