VÍTEJTE NA ZÁMKU RAČICE

Je nám líto, poslední volný apartmán byl v tomto termínu již rezervován.

Ubytování přímo na zámku

Dvoulůžkový pokoj Tourist se sdílenou koupelnou

Pokoj ve 2. nadzemním podlaží o ploše 15,5 m2 s umyvadlem se studenou vodou.

Třílůžkový pokoj Tourist se sdílenou koupelnou

Tři třílůžkové pokoje o rozloze od 15,64 do 21,89 m2 jsou ve 3. podlaží. Další pokoj pro tři hosty, který je navíc vybaven umyvadlem se studenou vodou, je ve 2. nadzemním podlaží.

Čtyřlůžkový pokoj Tourist se sdílenou koupelnou

Devět čtyřlůžkových pokojů o ploše od 18,12 m2 až po velkorysých 36,21 m2 je situováno ve 3. nadzemním podlaží. Jedenáctý čtyřlůžkový pokoj s plochou 17,18 m2 je o patro níže.

Pětilůžkový pokoj Tourist se sdílenou koupelnou

Pětilůžkový pokoj o ploše 40,24 m2 najdete ve 3. nadzemním podlaží

Pětilůžkový pokoj Tourist se 2 ložnicemi a sdílenou koupelnou

Ve třetím nadzemním podlaží ve věži s překrásným výhledem od severu k východu najdete ubytovací jednotku se dvěma místnostmi pro 2 a pro 3 hosty. Apartmá by nebyl přesný výraz, protože tato jednotka není vybavena koupelnou, ale pouze umyvadlem se studenou vodou. Velkorysá celková plocha 51,58 m2, impozantní výhledy a vybavení zcela novým masivním nábytkem Vám bohatě vynahradí absenci koupelny.

Kuchyně a jídelna

V přízemí zámku je hostům k dispozici velká kuchyň se 3 elektrickými sporáky s indukčními plotnami a s troubou. Ve vybavení kuchyně jsou mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice a nádobí pro běžné vaření. Zde si mohou hosté připravit jídlo z vlastních surovin, které mohou uchovávat v ledničkách s mrazicí přihrádkou, kterými je vybaven každý zámecký pokoj. S kuchyní sousedí jídelní prostory. V případě příznivého počasí jistě využijete venkovní posezení přímo na III. zámeckém nádvoří. Ve druhém i třetím podlaží je vždy jedna místnost s kuchyňskou linkou, kde si hosté mohou ohřát či připravit jednoduchá jídla.

Školicí a společenské místnosti

Prostorné místnosti, které do roku 2013 sloužily k výuce, jsou nyní přizpůsobeny pro potřeby návštěvníků. Najdete zde klasickou školní třídu, jednu společenskou místnost, dále místnost upravenou jako hernu pro děti, a klubovnu. V klubovně je k dispozici Wi-Fi zdarma.