Pokoje

Apartmán A1 pro 7 až 8 osob, se třemi ložnicemi

Apartmán A1 se třemi ložnicemi má vstup po schodišti z nádvoří. Z chodby, která je společná pro pokoj P1, je přístup do koupelny se dvěma sprchovými kouty, dvěma umyvadly a dvěma WC kabinami. Z téže chodby se vstupuje do obývacího pokoje o rozloze cca. 22 m2 s kuchyňským koutem. Odtud je pak průchod do obytné části se třemi pokoji. Na stejném podlaží jako obývací pokoj je jeden dvoulůžkový pokoj s plochou cca. 12,8 m2 a  jeden třílůžkový pokoj 23,76 m2. Po schodišti se dostanete do hradební věžičky – bašty s perlou tohoto apartmánu – romantickým dvoulůžkovým pokojem o rozloze 23,74 m2 s výhledem na zámecký park.

 

Apartmán A2 pro 2 až 4 osoby

Největší místností apartmánu A2 pro 2 až čtyři osoby je prostorný obývací pokoj o rozloze cca. 30m2 s kuchyňským koutem. Zde je kromě obvyklého mobiliáře pohodlná designová pohovka Cubetto II, kterou lze rozložit na dvoulůžko 160 x 200 cm s parametry  vyhovujícími postelím pro hotely. Odtud se prochází do menší  ložnice (cca. 13,3 m2) s dvoulůžkem. K ložnici přiléhá koupelna s toaletou a sprchovým koutem.

 

Apartmán A3 pro 8 osob, se třemi ložnicemi

Apartmán A3 má tři ložnice a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Jedna z ložnic je podobně jako koupelna přístupná samostatně z chodby. Je třílůžková  a má plochu 25,5 m2. Do dalších dvou ložnic je přístup z obývacího pokoje o ploše 39,5 m2. Větší z těchto ložnic je třílůžková a má plochu 22,66 m2. Také dvoulůžkový pokoj svou plochou 15,6 m2 poskytuje hostům vyhovující komfort.

 

Pokoje typu P pro 2 osoby, s vlastní koupelnou

Každý ze tří pokojů typu P má vlastní koupelnu s umyvadlem, WC a sprchovým koutem. Postele jsou uspořádány jako dvoulůžko, přičemž v pokojích P1 a P2 lze postele přesunout do uspořádání „twin“ jako samostatná lůžka. Každý z pokojů P1 až P3 má také k dispozici kuchyň na chodbě.

Rozlohy pokojů P1 až P3 jsou  od 13,11 do 20,52 m2.

 

Pokoje typu B se sdílenou koupelnou a kuchyní

Pokoje typu B jsou v ubytovně v předzámčí tři – čtyřlůžkový B1 o ploše 24,3 m2, třílůžkový B2 s plochou 18,42 m2 a dvoulůžkový B3  s plochou 13,32 m2; Hosté těchto pokojů mohou využít společnou kuchyň a koupelnu, obojí v dosahu několika kroků po chodbě. 

 

Všechny pokoje a apartmány jsou ve druhém nadzemním podlaží přístupném po schodištích z přízemí zámeckého areálu.

 

Kuchyně

Všechny kuchyně a obývací pokoje s kuchyňským koutem jsou vybaveny lednicí, elektrickou troubou s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí.