SEZÓNU 2022 ZAHAJUJEME OD 13. ČERVNA

Omlouváme se, rezervační systém aktuálně upravujeme v závislosti na vládních opatřeních proti šíření nemoci Covid-19.
O možnosti rezervace se, prosím, informujte na tel. 515 555 549 nebo pište na info@zamekracice.cz

Ubytování

ubytování v předzámčí

LUXUSNÍ UBYTOVÁNÍ V PŘEDZÁMČÍ

V předzámčí najdete tři zcela nové a luxusní apartmány Executive pro dvě osoby vybavené nábytkem z masivu. V apartmánu je samostatná ložnice s manželskou postelí, obývacím pokojem s plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním stolem s židlemi. K apartmánu náleží velká soukromá terasa s posezením a výhledem do údolí.

Zobrazit pokoje v předzámčí

UBYTOVÁNÍ TURISTICKÉHO TYPU V PŘEDZÁMČÍ

V nabídce jsou apartmány až pro 4 až 7 osob (tři ložnice) s kuchyňským koutem. Zajímavostí apartmánu pro 7 osob je romantický dvoulůžkový pokoj v baště u zámecké brány s výhledem na svah zámeckého parku. Zvolit můžete také dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, a pokoje pro 2 až 4 osoby se společným sociálním zařízením. Hosté všech těchto pokojů mohou využívat sdílené kuchyňky.

Zobrazit pokoje v předzámčí

ubytování na zámku
ubytování na zámku

UBYTOVÁNÍ PŘÍMO NA ZÁMKU

Hlavní budova zámku Vám nabízí ubytování v turistických pokojích. K dispozici je jeden dvoulůžkový pokoj s umyvadlem, 1 třílůžkový pokoj, 9 čtyřlůžkových a dva pětilůžkové pokoje, z nichž jeden je tvořen dvěma místnostmi. Oba pětilůžkové pokoje jsou vybaveny umyvadlem.

Všechny pokoje na zámku jsou vybaveny novými postelemi z masivního buku a novými komfortními matracemi, a tak i přes jednoduché vybavení v kombinaci s překrásným prostředím okolí zámku tak poskytují vysoký komfort spaní.

Zobrazit pokoje na zámku