VÍTEJTE NA ZÁMKU RAČICE

Je nám líto, poslední volný apartmán byl v tomto termínu již rezervován.

Ubytování

ubytování v předzámčí

LUXUSNÍ UBYTOVÁNÍ V PŘEDZÁMČÍ

V předzámčí najdete zcela nové a luxusní apartmány typu Superior Diamond a pokoje typu Deluxe Diamond pro jednu až dvě osoby vybavené nábytkem z bukového masivu. V apartmánech Superior Diamond je samostatná ložnice s manželskou postelí, obývacím pokojem s plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním stolem s židlemi. Ke třem apartmánům náleží velká soukromá terasa s posezením a výhledem do údolí. Čtvrtý apartmán má sklípek s kuchýňským koutem.

Jeden z pokojů typu Deluxe Diamond je jednolůžkový, ostatní čtyři dvoulůžkové. Ve dvoulůžkových pokojích je manželská postel, šatní skříň, TV a koupelnou v designu retro de luxe. Hosté pokojů Deluxe Diamond mohou využít místnost s posezením pro 8 osob, jejíž součástí je plně vybavená kuchyňská linka.

Zobrazit pokoje v předzámčí

UBYTOVÁNÍ TURISTICKÉHO TYPU V PŘEDZÁMČÍ

V nabídce je apartmán typu Classic pro 4 nebo pro 7 osob (tři samostatné ložnice) s kuchyňským koutem. Zajímavostí apartmánu pro 7 osob je romantický dvoulůžkový pokoj v baště u zámecké brány s výhledem na svah zámeckého parku. Zvolit můžete také dvoulůžkový pokoj Classic s vlastním sociálním zařízením, a pokoje typu Tourist pro 2 až 4 osoby se společným sociálním zařízením. Hosté všech těchto pokojů mohou využívat sdílené kuchyňky.

Zobrazit pokoje v předzámčí

ubytování na zámku
ubytování na zámku

UBYTOVÁNÍ PŘÍMO NA ZÁMKU

Hlavní budova zámku Vám nabízí ubytování v turistických pokojích typu Tourist. K dispozici je jeden dvoulůžkový pokoj s umyvadlem, 3 třílůžkové pokoje, 9 čtyřlůžkových a dva pětilůžkové pokoje, z nichž jeden je tvořen dvěma místnostmi. Oba pětilůžkové pokoje jsou vybaveny umyvadlem.

Všechny pokoje na zámku jsou vybaveny novými postelemi z masivního buku a novými komfortními matracemi, a tak i přes jednoduché vybavení v kombinaci s překrásným prostředím okolí zámku tak poskytují vysoký komfort spaní.

Zobrazit pokoje na zámku