Služby

zámek račice občerstvení

OBČERSTVENÍ

Od 13. června můžete využít posezení na III. nádvoří a občerstvit se z nabídky našeho výdejního okna.

Zakoupíte zde čepované řemeslné pivo z vlastního EFI Pivovaru, točenou limonádu, balené nealko nápoje, kávu, zmrzlinu a drobné pochutiny. K zakousnutí pak párek v rohlíku nebo čerstvý langoš.

Posezení je Vám k dispozici na nádvoří pod velkými slunečníky a také v přízemí hlavní zámecké budovy. Letos pohodlnější díky novým stylovým masivním stolům a lavicím!
 

ČERVEN 2022
Pondělí až čtvrtek 11 – 18 hodin
Pátek, sobota 10 – 19 hodin
Neděle 10 – 16 hodin
ČERVENEC, SRPEN 2022
Pondělí až čtvrtek 9 – 21 hodin
Pátek, sobota 9 – 22 hodin
Neděle 9 – 18 hodin
ZÁŘÍ 2022
Páek, Sobota 10 – 19 hodin
Neděle 9 – 15:30 hodin

SVATBY A SPOLEČENSKÉ AKCE

Využijte netradiční prostředí, kde se snoubí historická zámecká atmosféra s přírodou lesoparku. K uspořádání Vaší akce Vám rádi poskytneme nádvoří v areálu zámku nebo krbový sál.

Prostory jsou vhodné k pořádání oslav, svateb, firemních akcí nebo komorních koncertů a představení pod širým nebem. Na zámeckém nádvoří je možné umístit pódium, stánky s občerstvením a doplňkovými službami, banketní a bufetové stoly, mobilní hlediště až pro 300 diváků. V přilehlém křídle zámku je zázemí pro catering.

Až 50 hostů pojme historický krbový sál v jihovýchodním křídle zámku a je ideálním místem pro pořádání svatebních obřadů nebo porad a školení.

zámek račice svatby
zámek račice grilování

SNÍDAŇOVÉ KOŠE

Snídaně servírujeme ve stylových piknikových koších a osobně Vám je doručíme denně v čase 7.30–8.30 přímo k Vašim pokojovým dveřím. V košíku se můžete těšit na výhradně prvotřídní suroviny a pokrmy naší výroby pečlivě připravené pro zdokonalení zážitku z ubytování na zámku.

Piknikový koš obsahuje čerstvé pečivo (slané i sladké), máslo, marmeládu, ovoce a zeleninu, jogurt, sýr, šunku, paštiku, pomazánku, vejce z domácích chovů, z nápojů pak termosku s kávou a horkou vodou, čaj, cukry a smetanky do kávy.

Snídani si můžete rezervovat přímo s ubytováním či doobjednat (den předem do 14 hodin) kontaktování recepce na tel. čísle či emailem.

Cena snídaňového koše pro 1 osobu činí 280 Kč.

GRILOVÁNÍ

Chcete si pobyt zpříjemnit grilováním? K dispozici je gril na propan-butan a gril na dřevěné uhlí. Můžete si jej pronajmout a ugrilovat si jídlo – buďto z nabídky našeho výdejního okna nebo ze surovin, které si sami přinesete. O následné vyčištění grilu se postaráme za Vás.

Gril na propan-butan včetně plynu 500 Kč
Gril na dřevěné uhlí 150 Kč
Dřevěné uhlí balení 2,5 kg 139 Kč

Ceny jsou symbolické a zahrnují čištění použitého grilu. Zapůjčení grilovacího náčiní je v ceně.

zámek račice grilování
zámek račice úschovna kol

ÚSCHOVNA KOL

Ubytovaní hosté mají zdarma k dispozici uzamykatelnou místnost k uložení jízdních kol. Místnost je společná pro celý objekt, zabezpečení jednotlivých jízdních kol či koloběžek uvnitř si hosté zabezpečují sami.

VYJÍŽĎKY NA KONÍCH

Na ranči Grepa v Habrovanech, pouhých 10 km od račického zámku, mají velmi klidné a pohodové koně, na kterých si můžete udělat vyjížďku po okolí. Tato aktivita je vhodná i pro děti. Navíc, když se u nás ubytujete, vybavíme vás voucherem, po jehož předložení Vám při platbě na místě poskytnou slevu 20 %. Bližší informace Vám poskytnou a na vyjížďce se s Vámi domluví přímo na ranči na tel. 605 850 642.

www.rancgrepa.cz

ranč grepa
veus

PŮJČOVNA JÍZDÍCH KOL A DĚTSKÝCH VOZÍKŮ

Chcete strávit pár dní v Račicích a jejich úchvatném okolí a nechcete se k nám vláčet s vlastními bicykly? Ozvěte se nám s předstihem, a Vyškovská půjčovna s prodejna jízdních kol VEUS Vám přiveze kola či elektrokola k zapůjčení až na zámek, kde je pak také vrátíte. Rodinné slevy! Ozvěte se ale včas - počet kol a elektrokol k zapůjčení není nekonečný, a zájem je velký.

Více o VEUSu:

Prodejna Veus
U Jandovky 128/5
682 01 Vyškov

Otevírací doba
Po - Pá: 9.00 - 17.30
So: 9.00 - 12.00

Infolinka
+420 517 333 585
www.veus.cz